Naše ekologické reklamní nákupní tašky potěší nejednu osobu. Proč?

Reklama – nezvyklé, ale je to tak. Kupte si ekologickou reklamní nákupní tašku podle svého gusta. Je jedno, zda-li jste jednotlivec, fotbalový tým, baletní tábor, škola nebo snad firma. Vaše myšlenka, idea, logo, text…, cokoliv dokážeme vytisknout na vámi zvolený počet a styl nákupních tašek. Na ekologické reklamní nákupní tašce je místa dost, takže popusťte uzdu své fantazii a směle do toho.

Radost – darujte tašku vašim zaměstnancům, darujte tašku svým investorům, darujte tašku do tomboly na plese. Uděláte radost ostatním, ale zároveň i sobě tím, že si uděláte reklamu dle svých představ.

ekologická taška

Kvalita – bavlněná nebo jutová taška vydrží podstatně déle než ty plastové nebo papírové. Vhodná je i do pračky, na opakované použití.

Ekologie – už žádné shromažďování plastových tašek, žádné vyhazování do směsného odpadu, žádné kupování plastové nebo papírové tašky při každém nákupu.

Finance – koruna ke korunce. Jdete do obchodu na pár věcí, to unesete v ruce. Košík, ani vozík si neberete. Pak dojdete k pokladně, přes nákup vás nejde vidět a už prosíte paní prodavačku o dvě tašky. A abyste byli ekologičtí, rovnou poprosíte o ty papírové, kterým se tak rády trhají ucha. Taška k tašce a hned se pohybujete ve stovkách.

stylové reklamní tašky

Trvanlivost – sotva jste tašku nacpali po okraj plnou samých dobrot a vyšli z obchodu…, rup. Co se stalo? Jak už zaznělo výše, urvalo se ucho od tašky nebo prostě a jednoduše jste tašku narvali tak plnou, že jste v ní ještě u pásu udělali díru, která vám o sobě řekla až teď.

Výběr – každý má právo si vybrat. Přesně proto máme v nabídce několik druhů i barev reklamních ekologických nákupních tašek. Oblíbené skládací tašky, akorát do kapsy od bundy, nebo naopak stahovací tašky či tašky z recyklované bavlny. Plno barev i velikostí.

Postupně se snažíme pro naši matičku Zemi třídit odpad, šetřit vodou, šetřit elektřinou a mnoho dalšího. Tak pojďme udělat další krok k tomu, abychom na sebe mohli být pyšní. Malý krůček pro nás, velký krok pro Zemi.