Do každého pokoje našeho bytu patří nějaký typický nábytek. Do ložnice postel, skříně, noční stolek, toaletní stolek. Do obývacího pokoje obývací stěna, gauč, křesla, konferenční stůl. V dětském pokoji najdeme postýlku, skříně a stůl. A v kuchyni? Kuchyňská linka je základ a nějaká skříň, která slouží jako spižírna, stůl a zbytek kuchyně jsou spotřebiče. A napadlo vás pořídit si do kuchyně kredenc? Že kredenc je z minulého století a do dnešní moderní kuchyně se nehodí? No přímo do moderní kuchyně úplně nezapadne, ale do chalupy, která bude celá vybavená starobylým nábytkem, tam by kredenc neměla chybět.

spíž

Kredenc je vždy rozdělená na několik částí. Horní prosklená část, to byla vždy taková výkladní skříň pro nejkrásnější kousky porcelánových hrníčků, celých čajových souprav, které se v domácnosti našly a používaly jen při skutečně výjimečných příležitostech. Střední část byly poličky na odkládání a šuplíky na příbory. Spodní část byla skříňka s dvířkami a tam se schovalo běžné kuchyňské nádobí a nářadí.

Starožitný nábytek sice vypadá starožitně, ale je to nově, kvalitně zpracovaná replika, která uchvátí každou vaši návštěvu a vám poslouží jako klasicky novodobý nábytek. Úložných prostorů nikdy není dost a zvlášť v kuchyni, kde má každá hospodyňka hromadu náčiní a pomůcek pro výrobu těch nejlahodnějších pokrmů. Starožitná kredenc je ručně malovaná a každý kousek je tím pádem originál.

kuchyně

Užívejte si krásu řemeslných prací, které už se moc kolem nás nevidí. Nekupujte si sériově vyráběný nábytek. Pokud máte cit pro detaily, vybavte si dům kvalitním, léty ověřeným nábytkem z kvalitního dřeva a s ručním malováním. Koupíte si tím do domu vůni dřeva a dáte domu úchvatnou atmosféru.

Na stránkách kredenc Svetpokladu najdete skutečné poklady, které vás chytnou u srdce jen se na ně podíváte a pak už nebude cesty zpět. Budete si je chtít koupit.