Masáže nám uvolňují ztuhlé svaly a pomáhají nám se opět uvolnit. Díky šikovné masérce nebo masérovi se nám může konečně ulevit. Domácí neprofesionální masáže jsou sice krásné od našich milovaných, jenže většinou na moc dlouho nepomůžou a v horších případech nám můžou zadělat na silně zatuhlý páteřní obratel, který nám může odblokovat stejnak jen profesionál.

masírovaná žena

Masáže máme různé.

Klasické – klasická masáž při které se dokážeme perfektně uvolnit.

Při potížích – zaměření na určitou část těla, která Vás zrovna trápí.

Sportovní – před nebo po sportovním výkonu.

Proti celulitidě – většinou se provádí se zábalem nebo s pomůckami.

Čokoládová – Dokonalá relaxace s luxusní čokoládou, která působí velmi příznivě také na naše smysly.

Těhotenská – uleví od bolestí budoucích maminek, které trpí nepříjemnými pocity v oblasti zad.

S lávovými kameny – relaxace probíhá pomocí různých pomůcek, a především se speciálními kameny.

Erotické masáže – vysoce účinná masáž díky které se budete cítit naprosto uvolnění.

A další.

Masáž by si měl čas od času dopřát každý i když nemá žádné problémy. Jste-li člověk, který se stydí odhalovat před někým jiným, nebojte se. Ručník slouží na zakrytí choulostivých partií. Navíc jsou maséři učeni vidět při masáži tělo jen jako maso, a tak se nemůže stát, že to, co by Vám Váš masér zrovna dělal by bylo nepříjemné.

masáž s kameny

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes a odpočiňte si od celého světa. Uklidňující hudba Vám bude hrát potichu v pozadí a opojná vůně horkých olejů či jiných užitečných mastí Vám pomůžou naprosto vypnout. Buďte jednou tím, kdo si dodá pocit uvolnění a blaha. Vyzkoušejte různé masáže. Je třeba si života užívat. Najděte si tu nejoblíbenější a ponořte se do svých snů. Zaručujeme Vám, že nebudete litovat ani jednu vteřinu.

Pokud byste chtěli darovat takovéto rozmazlování, spousty studií mají i poukázky, které rozzáří obdarovaného jak při předání, tak při samotné proceduře.