Trápili vás někdy zuby? Myslím si, že zubní potíže jsou opravdu hrozné. Já bych o tom mohla napsat celou knihu. Už odmalinka jsem se potýkala s tím, že mě velmi často bolely zuby a nejenom to. Měla jsem jako dítě totiž úraz. Bylo mi deset let. Takže si jistě dokážete představit, že můj chrup už byl druhý. Už to nebyly mléčné zuby, které bych oželela. Nicméně to ale dopadlo tak, že jednoho dne jsem bohužel spadla z kola a obličejem přímo na chodník. A obrubník mi vyrazil čtyři zuby. Ani si nedokážete představit, jaká to byla bolest. A já jako dítě jsem opravdu velmi hodně brečela. Tolik krve, co jsem viděla jsem neviděla snad nikdy v životě. A když mě potom viděla moje máma a můj otec, tak se lekli, co se děje. Myslela si, že je to nějaký vtip.

Každý může mít pěkné zuby.

Nicméně ale potom mamka zjistila, že je to pravda. Proto jsme jeli rychle na zubní kliniku. A jeli jsme na zubní kliniku v Praze. Musím říct, že i když jsem byla dítě, tak jsem byla ráda, že tam byla velmi příjemná paní zubařka. Zubní klinika v Praze je taky výhodná v tom, že tam mají velmi příjemný přístup, a to hlavně i dětem. Pamatuji si, že mě paní zubařka stále uklidňovala. A já jako dítě jsem to velmi uvítala. Tak vám musím říct, že postupem času jsem si tu zubní kliniku oblíbila. Zubní klinika v Praze je totiž velmi vyhlášená a taky kvalitní. Hodně mi tam pomohli, když jsem byla dítě.

Na klinice je krásně čisto.

Proto jsem tam taky zůstala. Mám velké problémy se zubní sklovinou, takže pětkrát ročně docházím na zubní kliniku v Praze, kde mi pomáhají. A chodím tam taky k dentální hygienistce, která je velmi dobrá. Právě díky zubní klinice v Praze a dentální hygienistce mám zuby takové, jaké si přeji. Sice mé problémy stále přetrvávají, ale už to není tak hrozné. Pokud se o svůj chrup staráte a máte dobrou zubní kliniku, jako například v Praze, tak se nemusíte bát, že vy jste měli nějaké vážné problémy se zuby.