Jestliže je vaší hlavní překážkou na cestě k dobré půjčce nízká bonita, zkuste o půjčku požádat jinde, než v klasické bance. Uvidíte, že se vám tento krok vyplatí. To, co na první pohled působí jako nízké příjmy a vysoké výdaje, nemusí být ve skutečnosti pravda. Zdánlivě nízká bonita může být stejně tak způsobena špatným výpočtem, anebo příliš přísně nastavenou hranicí pro získání půjčky. Zkrátka, za vaší špatnou finanční bilancí a neslavným výhledem do budoucna se mohou skrývat bankovní kritéria, a nikoli váš celkově mizerný finanční stav.
Pakliže hledáte takový úvěr, který vám zajistí potřebné peníze, a zároveň nijak neohrozí vaši finanční stabilitu v budoucnosti, zkuste nebankovní hypotéku bez doložení příjmu a uvidíte, že s ní budete spokojeni.
ilustrace 3 zelené bankovky v pohybu

Nebankovní půjčky jsou jiné

To, čím se nebankovní půjčky liší od těch klasických v bance, není jenom možnost získat úvěr s nižší bonitou anebo se záznamem v registru, ale také způsob ručení.
Stejně jako u americké hypotéky, i zde platí, že je nezbytné ručení nemovitostí. Právě díky němu můžete získat mnohem příznivější podmínky takové půjčky, a nikdo vás nebude zatěžovat dalšími povinnostmi.
Příjemným bonusem žádosti o úvěr v nebankovní společnosti je jistě to, jak rychle jej můžete sjednat.
Běžné je vyřízení vaší žádosti do týdne, a okamžité čerpání peněz po podpisu smlouvy – ty můžete mít v kapse již za 24 hodin od podpisu smlouvy. Takže pokud na své peníze spěcháte, takový úvěr vás rozhodně brzdit nebude.
nápis make money, v pozadí modrá bankovka
Nehledě na to, jak snadné je o tento typ půjčky požádat – jednoduše vyplníte online dotazník na webových stránkách nebankovní společnosti, a je to. Záhy http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/angelika-muzikal/kratka-vasen-zahy-odezni-53645 se vám ozve specialista, který všechno potřebné vyřeší za vás, a to rychle a spolehlivě k vaší maximální spokojenosti.
Proto neváhejte a obraťte se se svou žádostí o peníze tam, kde to má smysl!