Rádi byste se přestěhovali do vlastního? Chcete se zbavit protivných sousedů za zdí? Nechcete už dál platit drahý pronájem?

Život v podnájmu je těžký. Když člověk nežije ve vlastním bydlení, tak vyhodí každý měsíc oknem hned několik tisíc korun za nájem, ze kterých už nikdy nic mít nebude. Navíc, takové bydlení si ani nemůžete přizpůsobit svým potřebám. A nikdy nevíte, kdy ho budete nuceni opustit.

barevne domky

Takže jednoduše řečeno, když chcete být svým pánem, tak uděláte nejlépe, když si pořídíte vlastní bydlení.

Máte něco takového v plánu, ale z ekonomických důvodů se vám stále nedaří takový plán uskutečnit?

Něco takového je pochopitelné, protože nikdo z nás nenosí po kapsách milióny, což je částka, kterou běžně vydáte za větší byt ve městě, tím spíše v tom hlavním. A pokud jde o novostavbu domu, tak v takovém případě se nedostanete pod tři milióny korun, a to ještě nemluvíme o ceně pozemku.

cedule otevřeno

Přestože zní takové výpočty naprosto děsivě, tak zde stále existuje jeden rozumný způsob, jak se dostat k vytčenému cíli. Jestliže víte, že chcete žít pod vlastní střechou a na svém pozemku, abyste měli k životu trochu volnosti, pak vám přijde vhod mobilní dům – menší stavba bez pevných základů, kterou můžete nechat usadit prakticky kdekoli.

V takovém mobilheimu se žije prakticky stejně jako v menším městském bytě. Ovšem s tím rozdílem, že tato stavba vám bude říkat pane, a bude stát na samostatném pozemku. Avšak pokud jde o podlahovou plochu, tak ta je stejná. A samozřejmě vám uvnitř nebude chybět ani nic podstatného k životu, ať už jde o spotřebiče, přípojky na energie, nábytek, anebo jiné vybavení. Vlastně je to tak, že uvnitř bude všechno přesně takové, jak si budete přát.

Tento dům si totiž můžete nechat vyrobit na přání, abyste s ním byli maximálně spokojeni. Stačí pár týdnů a můžete bydlet ve svém a za nájem už nevyhodíte ani korunu!