Každá žena během menstruace zjistila jakou ochranu jí poskytují menstruační pomůcky, které používá. Často se stává že některé druhy pomůcek protečou, i když je žena vyměňuje často. Je to problém, který je pro ženu velmi nepříjemný. Jak předejít tomu, aby se podobná nehoda stávala? Je potřeba zvolit takové menstruační pomůcky, které poskytují daleko věší ochranu než klasické pomůcky.

menstruační kalhotky

Menstruační kalhotky Myfemini jsou skvělou volbou pro každou ženu, která chce během menstruace pohodlí, komfort, diskrétnost a hlavně vysokou míru ochrany před protečením. Kalhotky toto všechno splňují na 100 %. Vyrábí se v mnoha barvách a najdete mezi nimi i svůj oblíbený střih. Během menstruace už není potřeba nosit ošklivé prádlo, které by mělo skončit v popelnici. U menstruačních kalhotek se nemusíte bát toho že se zašijí od krve, protože přesně pro tento účel jsou vyrobeny. Mají několik savých vrstev, takže zabrání protečení i během silné menstruace.

Kalhotky vás ochrání od prvního dne menstruace až po ten poslední. Vyrábí se v několika variantách podle toho jak silná vaše menstruace je. Najdete v nabídce tedy kalhotky pro slabou, středně silnou a silnou menstruaci. Kalhotky neobsahuje žádné plasty a jsou zdravotně zcela nezávadné. Hodí se i pro mladé slečny, protože jsou bezpečné.

vložky a tampony

Jejich nošení je diskrétní a vůbec na nich není poznat že by byly menstruační. Nemusíte se tedy stydět převlékat třeba ve společných šatnách, a díky tomu že neprotékají, nemusíte se bát toho že se od nich ušpiníte. Všechno vsají pěkně do sebe. Pak je stačí vyprat a jsou připraveny k dalšímu použití. S výměrem počtu kusů vám může pomoct to, jak často si měníte jednorázové pomůcky. Kalhotky většinou vydrží stejně dlouho, ale je potřeba srovnávat kalhotky s tampony a vložkami o stejné síle. Pro začátek vám budou stačit dvoje kalhotky pro každou intenzitu krvácení.