Když jsem pracovala ještě pro firmu, která se zabývala pěstováním ovoce a zeleniny, tak jsme také potřebovali mít opravdu kvalitní nástroje. Protože mi věřte, že se nedá pracovat tak dobře, když máte nekvalitní nástroje další pracovní doplňky. Proto jsem také byla velice překvapená, když mi můj zaměstnavatel řekl a zeptal se mě, co bych potřebovala, abych odváděla v práci lepší výkony. To mi chtěl říct, že jsem líná? To mě zaskočilo a urazilo! Samozřejmě si prosím o mně nemyslete, že je jsem se v práci nějak flákala anebo že jsem nedělala v práci to, co jsem měla.

Máme dost krabic.

Tohle tedy vůbec ne. Já totiž moc ráda pracuji, ale chtěla jsem také samozřejmě to, aby všechno bylo pečlivě udělané. Proto jsem si řekla, že opravdu nejlepší bude, kdy se všichni nějak v práci domluvíme, co by nám asi tak moc chybělo anebo co bychom potřebovali. S mojí spolupracovníci jsme se dohodly, že bychom potřebovaly velké plastové bedny na pěstování. A když jsem tohle řekla svému zaměstnavateli, že bychom s kolegyní potřebovaly velké plastové bedny, tak se na nás koukal a řekl, že by to nebyl problém, ale že prý má moc málo času a musí pracovně pryč, takže si prý máme vybrat dodavatele, který nám bude dodávat plastové bedny.

Ráda pracuji s kvalitními věcmi.

S kamarádkou jsme chvíli hledaly a potom jsme objevily jednu webovou stránku schoellerallibert.com, která měla opravdu mnoho pozitivních hodnocení. Takže jsme se s kamarádkou a zároveň kolegyní řekly, že do toho půjdeme. A ještě pořádné jsme si prohlédly webové stránky a zjistily jsme, že to je velice kvalitní firma, která dbá v první třídě na kvalitu a také na prestige svých výrobků. Myslím si, že tohle je prima a je to přesně to, co já jsem hledala. Opravdu žádám hlavně na kvalitu a když tato firma vyrábí kvalitní velké plastové bedny, tak opravdu nevidím problém, abych si je také od této firmy nepořídila.