Ten do chce stavět má většinou na výběr mezi stavu novostavby a rekonstrukcí starého domu. Do rekonstrukce se většinou vrhají ti, kdo zdědí starší dům a mají k němu nějakou citovou vazbu, nebo ti, kdo si můžou dovolit opravovat dům postupně a současně v něm bydlet. Další skupinou lidí, kteří volí opravy staršího domu jsou ti, kteří nesehnali pozemek na stavbu novostavby. Každý chce někde bydlet a tak si musí zvolit jak bude postupovat.

dům bungalov

Starší dům vás neláká?
Problém u rekonstrukce může být takřka se vším. U starších staveb bývá problém že se může najít něco, co vám zbrzdí všechny práce, a o čem jste nevěděli. Lidé se svým způsobem rekonstrukci z tohoto důvodu i bojí, a proto je lepší stavět nový dům, kde vás nemůže nic překvapit. Jestli máte pozemek a teď se rozmýšlíte jakou firmu si vyberete, prohlédněte si naše recenze, které vám mohou pomoct s výběrem.

Jsme stabilní a spolehlivá firma, která postavila už spoustu domů napříč republikou. Stavíme nejen pro jednotlivce ale i pro investory, kteří budují nové čtvrti a ulice. U nás si můžete vybrat z mnoha typových projektů, které stavíme jako dřevostavby i jako zděné domy. Naše domy jsou připraveny k nastěhování a nechybí jim nic kromě kuchyňské linky. Ta je velmi individuální a proto ji necháváme na našich klientech.

stavba domu

Stavíme hlavně bungalovy, což jsou přízemní rodinné domy. Ty jsou z hlediska kvality života žádanější a hlavně praktičtější, protože nemusíte chodit nikam po schodech. Máte tak zajištěno na stáří, že budete mít pokoj v přízemí, do kterého dojdete po svých i ve vyšším věku. Vyberte si u nás některý z domů, a my vám k němu můžeme zařídit i stavební povolení. Dům vám můžeme napsání upravit tak, abyste s ním byli maximálně spokojeni. Prohlédněte si naše hotové domy, v některých bydlí i známé osobnosti. Naši klienti jsou s námi spokojeni, protože plníme svoje sliby.