Věc, na kterou mnoho lidí čekalo je tady. Stahování videí do počítačů či notebooků nebo dokonce mobilních telefonů! A to bez závazků, bez placení, navíc velice snadno a rychle. Už si nemůžeme přát více, splněný sen všech uživatelů počítačů.

Možná se ptáte, jak z YouTube, download video. Stáhneme ho velice snadno a jednoduše. V dnešní době k tomu nepotřebujete ani žádnou velkou znalost počítačů. Bohatě postačí, když víte, na jaké stránky se máte obrátit. Ty vám odkaz přetransformují a stažení jakéhokoliv videa z Youtube nebude už nikdy žádný problém. „Downloadovat“ můžeme i z jiných stránek. Stahovat se dají videa z Tiktoku i dalších podobných stránek.

mobil lidé

Milujete různé ukázky? Díváte se na krátké příspěvky, recenze, filmy, odkazy na firmy, jejich produkty, recepty, bavíte se nebo učíte právě na tomto portálu? Nyní si můžete svou oblíbenou upoutávku stáhnout i do počítače a můžete se na ni dívat opakovaně, klidně tolikrát, kolikrát budete chtít. Nebo si pouštět dokola váš oblíbený song společně s klipem.

Využijí to nejenom teenageři, ale také studenti k učení. Nejsme naivní, takže víme, že mladší ročníky jistě budou stahovat kvanta zábavy, ale od toho přece tento portál, spojující svět napříč generacemi a světadíly, existuje. Můžeme se na něm bavit, zažívat legraci, ale také se nechat inspirovat nápady a návody, je toho tolik, co můžeme objevovat.

the end

Samozřejmě, že se nic za tuto službu neplatí. Žádné poplatky vás nečekají, takže toho může využít opravdu každý. Do počítače si můžete uložit formáty MP3 nebo dokonce MP4. Zaplnit si můžete klidně kompletně celý váš disk. Podle toho, kolik máte místa. Velice často se totiž ukládají celé soubory o různé velikosti, takže například u filmu už to nějaký ten GB udělá, a pokud jich budete chtít vidět více, tak samozřejmě čím více filmů, tím více zaplněný disk. Ovšem to už je jenom drobnost.

Stahování je velice praktické a rychlé. Naprosto bez problémů to můžete využít a použít kdykoliv.