Testosteron u mužů Erectmax dělá z mužů opravdové muže. Je to tak, je to mužský hormon, který může za hluboký mužský hlas, který nám ženám přijde neskutečně sexy. Alespoň tedy mě. A když jsem se ptala více mých kamarádek, tak žádná mi neodpověděla, že by ji hluboký mužský hlas nepřitahoval. Vždyť je to tak už od přírody. Muž měl mít hluboký hlas, bylo kvůli svolávání tlupy. Již v pravěku to plnilo svou funkci. V dnešní době už sice ne, ale typický mužský hlas zůstal. Je samozřejmé, že ne každý muž ho má. Jsou typy můžu, co mají vyšší hlas, takový pisklavý a podobá se ženskému hlasu.

Testosteron ovlivňuje chuť na sex

Znám jednoho zpěváka, která má opravdu typický vysoký hlas. Kdybych ho neznala, tak bych přísahala, že píseň zpívá žena. A víte, že testosteron může i za ochlupení? Ano, čím více testosteronu muž má, tím více je chlupatý. I když to slovo není tak pěkné, já raději říkám, že čím více testosteronu pánové tvorstva mají, tak jsou více mužní. Já takové muže přímo zbožňuji. Prostě typického chlapa. Navíc testosteron taky způsobuje to, jak moc muž je ochranářský. Když má muž hodně testosteronu, tak bude pravděpodobně i více na ženu žárlit. Muži s vysokým podílem testosteronu mají rádi ve většině případů rychlá auta a dají si potrpět na adrenalin. Rádi mezi sebou soupeří a neradi prohrávají. Mrkněte třeba na box. Tam se to testosteronem jen hemží, oproti třeba žokejům. Nic proti, ale žokejové by měli být menšího vzrůstu a nižší váhy kvůli koním. Takoví pánové ale nejsou nic pro mě. Navíc když tak uvažuji, čím více testosteronu, tím více vášně. Ano, pánové s tímto hormonem jsou velmi vášniví a milují sex ve všech podobách. A to se nám ženám moc líbí, že ano dámy?

Muži jsou velmi vášniví

Jsou ale chvíle, kdy testosteronu ubývá. Nebývá to pro muže příjemné a spíše je to doslova drtí. Ztrácí chuť na sex nebo jim to už nejde. A zde přichází na řadu právě pomoc z lékárny. Třeba se můžete podívat sem na náš web, kde najdete mnoho informací a tipů, jak vrátit mužské hormony do pohody a zkvalitnit si tak sex jako zamlada. Hodně štěstí, pánové!