Mít psa je pro mnoho lidí naprostá samozřejmost. Se psem je náš život jednodušší a díky psům máme lepší kvalitu života. Psi nás dokážou rozesmát, ochránit a hlavně nám zvednout náladu kdykoliv potřebujeme. Při výběru psa je vždycky nutné postupovat tak abyste nezapomněli na žádný aspekt vašeho rodinného života. Je potřeba zvážit kolik máte na psa času, protože jsou plemena která vyžadují hodně času a pozornosti. Je nutné zvážit za máte dostatek financí na kvalitní krmivo, protože větší plemena potřebují více potravy. Zvažte také zda se vámi vybraný pes hodí do vaší rodiny pokud máte malé děti. Ne každé plemeno je snese dobře, i když samozřejmě vždycky záleží hlavně na výchově.

pes akita

Akita je skvělá volba
Líbí se vám středně velcí psi a nemáte potřebu hledat velmi aktivního psa? Jestli se vám líbí spíše klidnější pes, který nevyžaduje hodinové vycházky, je pro vás skvělou volbou akita. Je to japonský pes, kterého u nás není snadné sehnat. U nás najdete jen japonskou linii, a naše chovná stanice chová zdravé a krásné psí šampiony. Naši psi se umisťují na prvních místech různých soutěží a výstav, což si můžete prohlédnout na našem webu. Najdete tam i certifikáty ohledně kvalit naší stanice, a také aktuální stav nabízených štěňátek k prodeji.

akita inu

Ptejte se
Akita je specifická svou povahou. Je klidná a milá, ale umí bránit svou rodinu. Protože není extrémně temperamentní, je vhodná právě k malým dětem. S dětmi vychází naprosto skvěle. I když má spoustu chlupů, nemusíte se bát že jich budete mít plný dům, protože její srst je samočistící. Určitě vás bude zajímat jaká je za psa akita inu cena https://kenichiai.com/stenata/stenata-na-prodej/
. Kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme všechny informace ohledně ceny za vybraného pejska. Nikdy nekupujte psa z neověřené stanice, protože nepůjde o stanici ale o množírnu. Psi z takových míst trpí skrytými zdravotními problémy, které vás budou stát spoustu peněz a psa možní i život.