Vždycky jsem se zajímala hlavně o to, aby můj syn měl všechno v pořádku. Chtěla jsem, abych se měl skvěle, protože já jako dítě jsem se moc dobře neměla. A sice jsme měli domov plný lásky a štěstí, ale finančně jsme na tom nebyli vůbec moc dobře. A taky si vzpomínám na ty časy, když jsem třeba chtěla nějakou krásnou panenku, ale moje máma mi nechtěla koupit žádnou panenku, protože byla opravdu hodně drahá. A já jsem to v té době vůbec nechápala. Byla jsem naštvaná, že nemohu mít panenku jako ostatní holky. A bylo mi to opravdu hodně líto, takže jsem se stále maminky ptala, proč mi nechce koupit panenku.

Autíčka jsou pro všechny.

To opravdu stále zlobím? Například taky můj bratr chtěl ještě nějaká autíčka anebo jiné hračky, které jsou pro kluky. Bohužel ani můj bratr neměl to štěstí, že by měl nějaké auto. Takže jsem si řekla, že až budu mít vlastní děti, že bych chtěla pro svoje děti jenom to nejlepší. A protože mám malého syna, tak on chce samozřejmě autíčka. Jak jinak, taky že? Je logické, že děti, hlavně tedy malí kluci, budou chtít autíčka anebo modely aut. Syn má opravdu rád opravdu modely aut. Nejvíce se mu líbí Tatra 805 Komando od Max modelu. A více o modelech autíček jsem že to podívat na macmodel.cz, kde je opravdu plno krásných aut.

Syn má rád modely aut.

A co byste třeba řekli na auto Tatra 805 ambulance? Jsou to opravdu krásné modely, které vám tady mohou prodejci představit. A jdete tady mimo těchto aut taky nákladní nebo osobní auta anebo dokonce motocykly. Jsou tady samozřejmě taky stavebnice nebo traktory. A například taky autíčko Tatra 805 valník s plachtou. Znáte tento model auta? A tohle opravdu krásný model a mně se tohle opravdu hodně líbí. A tady si můj syn vždycky vybere. Nemusíte se bát, ceny nejsou tak hrozné, jak si třeba myslíte. A pokud i vy jste sběratel autíček, tak se pochlubte!