Máte doma zrcadlo? Možná Vás tato otázka zarazila a ťukáte si na čelo, jak se vůbec můžeme na takovou neuvěřitelnou hloupost ptát. Ale má to své důvody. Každý má doma samozřejmě několik zrcadel. Velké zrcadlo v ložnici a v předsíni, menší v koupelně. Když odcházíme z domu, strávíme alespoň u jednoho z nich mnoho času. Především tedy ženy. Musí se ujistit, zda si zvolili ten správný outfit a pak stráví desítky minut make-upem. Žádná žena, která si váží sebe sama by přece neodešla z domu neupravená. Hladová to snad, ale zcela jistě ne neupravená, to je zkrátka a dobře nepředstavitelné.
pudr se zrcátkem

Potřebujete ho i v práci

A co v práci? Máte tam dostatečné množství zrcadel? Máte v kanceláři velké zrcadlo, abyste měla možnost se kdykoli upravit? Stačí jediný pohled a budete vědět, jak si na tom stojíte:
Určitě máte v zaměstnání malé zrcadlo na toaletě, ale tam není to pravé soukromí a hlavně, je to malé zrcadlo. Vy potřebujete zrcadlo prostorné, abyste se viděla úplně celá. Rozhodně to není žádná marnivost. A zvláště ne tehdy, pokud pracujete s lidmi. Příjemný upravený zevnějšek je mnohem důležitější než krása. To, že nejste krásní, Vám druzí lidé odpustí. To, že nejste upraveni nikoli. Představte si, že jdete třeba na pracovní schůzku a chvíli před tím jste obědvala špagety. Jak jinak máte zjistit, že jste si zašpinila blůzku než letmým pohledem do zrcadla. Navíc, i když ženy na sebe ženy dbají, nemládnou a jen ráno si dát make-up prostě nestačí.
tyrkysové doplňky
Zkrátka velké zrcadlo do kanceláře patří. Pokud Vám zaměstnavatel přispívá na oblečení, abyste splňovali takzvaný dresscode, měl by Vám zajistit také prvotřídní zrcadlo. Pokud je Váš nadřízený ovšem muž, je třeba mu to tak nějak vysvětlit, že je to i pro jeho dobro a že se rozhodně nejedná ani dost málo o ženskou marnivost.