My nezadaní pořád hledáme příležitost k seznámení a někdy se stydíme s oslovením. Proto je těžké si vyměnit pouhý kontakt. Existují však různé seznamovací agentury, které zajistí setkání s vámi vysněným společníkem na celý život. Tím se však ocitneme v situaci, kdy se setkáváme s cizím člověkem, s kterým jsme si nevyměnili ani pár „slov“.

Ideální a velice jednoduché je to třeba s využitím velice oblíbené internetové sítě, což přináší další možnosti seznámení, s kterým si jistě hravě poradíte, a ostýchavost bude lehce překonána. Je to totiž nejefektivnější a zábavnější způsob jak najít ideálního partnera.

 káva a ruce

1. Podat inzerát

Volit můžeme prostou variantu, tedy bezplatnou nebo někdy i částečně zpoplatněnou. A pak už čekat kdo si nás vyhledá a kdo nás zaujme svými reagujícími kouzelnými slovíčky.

2. Registrovat svůj profil

Na seznamovacích portálech se můžeme zaregistrovat. A případně vyplnit profil svými zájmy a přidat také fotografii. Tento profil je většinou aktivován „ověřením“ přes případné zaslání hesla na mobilní telefon nebo email. Vytvořený profil je pak dostupný všem uživatelům a není třeba se ničeho bát.
dvě kávy

3. Vybrat si přes foto-profil

Ideálního partnera můžeme zvolit také pomocí výběru přes fotografii. Stačí si zadat určitý filtr, tedy především vyplnit věk, kraj a pohlaví a pak už jen hledat podle vzhledu a případného profilu.

4. Náhodný výběr

Ano i tohle internetové seznamky umí. Dle vyplněných zájmů a ostatních požadavků vyhodnotí další registrované uživatele a kontakty máme na dosah.

 

Tato cesta, kde nalezneme třeba i ten pravý „poklad“ nám může přinést do cesty kamarády. Přece jen přátel není nikdy dost. Vždyť někoho z nás občas potrápí i pouhá samota. A když si nemáme s kým popovídat třeba odpoledne v kavárně, tak i v tomto případě určitě internetová seznamka také zaboduje. Před jakoukoliv schůzkou stojí za zvážení alespoň telefonní rozhovor, který nás může varovat před případným podvodem…